Trumpi kalėdiniai sveikinimai

Trumpi Klaėdiniai sveikinimai

Visi žinome, jog ilgi, gražūs bei prasmingi sveikinimai gali paliesti kiekvieno širdį. Tačiau taip pat puikiai žinome, jog kartais reikia gero, bet trumpo sveikinimo. Nesvarbu, ar ketinate jį rašyti sms žinute, ar atvirutės viduje – sveikinimas turi būti nuoširdus. O dar geriau, jeigu Kalėdinis sveikinimas gražiai skambės, o tuo pačiu turės gilią prasmę. Juk Kalėdos, tai ne tik stebuklų, bet ir apmąstymų metas, tiesa? Todėl trumpi Kalėdų sveikinimai bus puikus ir labai svarbus priedas prie dovanos. O gal net vietoj jos? Kad ir kaip būtų, mes padėsime Jums. Žemiau pateiksime trumpų Kalėdinių sveikinimų idėjas. Tikime, jog kažkuris Jums patiks ir galėsite jį panaudoti.

🎄Gražūs Kalėdiniai sveikinimai trumpi

Sveikinu su Šv. Kalėdom, su gražiausia žiemužės švente. Lai netrūksta įkvepiančių nuotaikų ir gražių akimirkų su šeima. Šventes sutikite drauge!

Tegul šios Kalėdos būna kaip spalvingas fejerverkas, sprogstantis džiaugsmu, laime ir nuostabiais nuotykiais. Linkiu Kalėdinės šventės, kuri sušildys kiekvieno širdį!

Te kartu su Kalėdų švente, Jus aplankys klestėjimas, džiaugsmas ir Dievo apsauga. Linkime šviesių ir tikėjimo paslaptimi įprasmintų Šv. Kalėdų.

Linkiu, kad šventės magija užpildytų tavo namus juoko garsais, meile ir pasakų stebuklais! Gražių artėjančių švenčių.

 Per pusnynus, per didžius,
Štai – Kalėdos vėl pas mus!
Lai pažers Tau staigmenų
Ir visą glėbį dovanų!
Su Kalėdom! Smagių!

Pakilių šventinių dienų akimirkose linkiu jaukaus susitikimo su Būtimi: pajuskite Kalėdų dvasią ir neškitės šį jausmą gyvenimo keliu su savimi.

Linkiu sėkme nuskaidrintų Šv. Kalėdų. Te paskutinės balto gruodžio dienos Tau dovanoja tai, tai, apie ką svajojai ištisus metus.

Sklando žinia, kad Kalėdos jau netrukus aplankys Tave! Tad palinkėsiu, drauge miela (as), kad atskubėtų jos ne tuščiomis – su gera nuotaika ir dovanomis. Džiaugsmingų!

Šią žiemos stebuklų naktį palinkėk sau kažko neįtikėtino, o aš palinkėsiu, kad tai išsipildytų. Linksmų Kalėdų!

Linkiu linksmų Šv. Kalėdų,
Kad akys laime spindėtų.
Džiaugsmas lietųs per kraštus
Ir taip – visus kitus metus!

Vienas, du, trys… Ir Kalėdos aplankys! Atskubės balta snaige ir „Happy Christmas“ giesmele. Ir lai nestigs namuos darnos, o šventiniai burtai laimę bylos!

Lai šios Kalėdos nestokoja gero laiko ir šventinis jausmas aplanko Jus visus. Lai smagios akimirkos išsklaido nerimą ir nuneša tolyn vargus. Gražių Šv. Kalėdų.

Tegu šventinis elnias atneša tau kupiną rogių krepšį su sveikata, laime ir meile. Mėgaukis kiekviena akimirka. Gražių artėjančių Šv. Kalėdų.

Sveiki sulaukę Šv. Kalėdų! Linkime ramybės Jūsų namams ir darnaus tarpusavio ryšio. Teužsipildo šventės įkvėpimu ir džiaugsmu.

Lai sužimba viltis,
lai atgimsta žmogus,
įsileidęs tikėjimo grožį.
Lai sujungia visus,
švenčių laikas smagus,
ir kiekvienas atranda
savus stebuklus.
Jaukių švenčių!

Šv. Kalėdų laikotarpiu patirtos akimirkos pasilieka ilgam, todėl linkiu šias šventes užpildyti ypatingais, švelnius jausmus nešančiais prisiminimais.

Šv. Kalėdų proga palinkėsiu: šildykite vienas kito sielas rūpesčiu, gražiu žodžiu bei nestokokite magiško laiko kartu. Laimingų!

Tegul šios Kalėdos suskamba tavo širdies melodija, kurios natomis skamba tik džiaugsmas, ramybė ir šiluma. Tegu skamba muzika kuri šildo širdį. Su Kalėdomis.

Gerą Šv. Kalėdų orą užsakyti sunku, tačiau gerą laiką sukurti paprasta, kaip du kart du. Tereikia manęs pas Tave svečiuose, tad nesikuklinu ir lekiu jau bėgte. Iki greito! Bučkis!

Dažniau apsikabinti, pasidalinti gerumu lai įkvepia šis ypatingas laikas – Šventosios Kalėdos. Būkime vieni kitiems atlaidesni ir meile artimus bei tolimus įkvėpkim.

Šiandien viskas įmanoma – Kalėdų stebuklai atkeliauja į tavo namus! Linkiu, kad ši magija tave lydėtų dabar ir visada.

Pasipuošė gatvės eglučių grožiu,
Taip gera širdy, taip jauku ir darnu…
Šitaip pasaka gimsta gruodžio dienų
Ir linkėjimais skrieja šiandien Tau
su džiaugsmu. Gražių Kalėdų!

Kalėdos – ne skubėjimas, ne dovanų gausa… Kalėdos – tai jaukus laikas su tais, kurie šalia. Tokių švenčių Tau ir linkiu – papuoštų bendryste ir meilės jausmu.

Linkiu Šv. Kalėdas sutikti ramia širdimi – užmiršti dienas, kai giedro jausmo stigo. Lai nuneša į nebūtį šis laikas tamsumas, ir džiaugsmu Tave dosniai apkabina.

Linkiu šias Kalėdas sutikti sveikai, kad nebegąsdintų ligų „baubai“. Ir jas atšvęsti iš širdies, kad visa bloga išlydėt! Būk sveika ir laiminga!

Tegul šių Kalėdų dovanos bus ne tik po egle, bet ir tavo širdyje – meilė, džiaugsmas ir tikėjimas. Linksmų, šiltų ir stebuklingų švenčių!

Smagių Tau žiemos atostogų ir turiningos Kalėdų šventės! Tebūna visko: nuoširdaus džiaugsmo, smagaus bendravimo, staigmenų ir daug daug saldaus miego valandų.

Ruošiamės visą savaitę, o trunka jos tik dvi vienas… Ech, tos šmaikščiosios Kalėdos! Nepaisant šio akibrokšto, teišlieka jos gražiais prisiminimais amžinai.

Dovanoju Tau šį rytą
Svarbų žodį sumanytą:
Tu, mieloji, neskubėki,
Laiko sau nepagailėki.
Tavo nuotaika gera –
Va tada ir Kalėda!
Pasirūpinsim kartu
Ir bus visko su kaupu!

Kalėdų laiko sakralumu, Gimimo stebuklu papuoštos, ramybe ir meile įkvėptos… Tokios teaplanko Tave šiais metais Šventos Kūčios ir Kalėdos.

Sveikinu sulaukus baltų Šv. Kalėdų! Linkiu gero oro, tvirto senio besmegenio, šviesių minčių ir geros nuotaikos su kaupu!

Telydi Tave gyvenimo malonė.
Aplinkui supa mylintys ir mylimi.
Vilties kibirkštėlės širdis nestokoja,
Kai ramybę temdys debesys pilki.
Linkėjimai Šv. Kalėdų proga!

Kalėdos – stebuklų, šilumos, nuoširdumo, apmąstymų metas. Nesvarbu, kokią dovaną pirksite, o gal dovanosite kažką neapčiuopiamo, pavyzdžiui, jausmus, emocijas, nuotaiką, meilę – nepamiškite sveikinimų. Trumpi sveikinimai taip pat gali būti labai prasmingi ir paliečiantys širdį. Pasakysime dar daugiau – gilią prasmę ir linkėjimus sutalpinti mažos apimties sveikinimuose nėra taip paprasta, todėl tikimės, jog perskaitę šį straipsnį, turėsite idėjų arba pasinaudosite mūsų variantu. Dalinamės į sveikatą ir džiaugsmą, nes gražių žodžių ir nuoširdžių norų niekada nebus per daug.